Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, boksta başarılı olan milli sporcuları ödüllendirdi. Milli boksörler Evin Erginoğuz, Helin Çaça, Yaren Düztaş ve Bedirhan Ersayar, milli takım boks antrenörü Ayhan Öz ile birlikte Şevli’yi ziyaret etti. Şevli, sporcuları ve antrenörlerini ağırlayarak başarılarından dolayı gurur duyduklarını belirtti ve üniversite olarak sporcuları her zaman desteklediklerini vurguladı. Programda, Şevli başarılı sporculara altın hediye etti.